Cadde.nforum.biz

Join the forum, it's quick and easy

Cadde.nforum.biz

Cadde.nforum.biz

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HosGeldiniZ

Anahtar-kelime

En son konular

» Lost dizisini bilmeyenlere anlatmak...
Işın Çelebi: "Kasım'da temel atılıyor" Empty26.08.10 21:25 tarafından d3m3t

» Dağıstan da bir düğün. Üşenmeden izleyin :D:D:D
Işın Çelebi: "Kasım'da temel atılıyor" Empty21.07.10 19:21 tarafından CriminaL!

» Sєωмєк dєdiм , γσLuηa öLмєк dєdi...
Işın Çelebi: "Kasım'da temel atılıyor" Empty17.07.10 18:51 tarafından d3m3t

» Trabzonspor 3-1 Fenerbahçe Ziraat Türkiye Kupası Geniş Özeti
Işın Çelebi: "Kasım'da temel atılıyor" Empty06.05.10 12:40 tarafından CriminaL!

» Gündüzüm Seninle...
Işın Çelebi: "Kasım'da temel atılıyor" Empty06.04.10 19:06 tarafından CriminaL!

» Sormaa Ne Haldeyim..
Işın Çelebi: "Kasım'da temel atılıyor" Empty05.04.10 15:45 tarafından CriminaL!

» Ben Seni Unutmak İçin Sevmedim...
Işın Çelebi: "Kasım'da temel atılıyor" Empty05.04.10 14:20 tarafından CriminaL!

» Suat SUNA - Aşkın adı..
Işın Çelebi: "Kasım'da temel atılıyor" Empty07.02.10 19:41 tarafından SmR

» Nejat Alp - Senmiydin Sevgilimi Çalan..
Işın Çelebi: "Kasım'da temel atılıyor" Empty16.01.10 18:53 tarafından CriminaL!

» Milli Piyango Sonuçları Tam Liste
Işın Çelebi: "Kasım'da temel atılıyor" Empty01.01.10 18:51 tarafından Misafir

» Milli Piyango 31.12.2009 Büyük İkramiye Numara..
Işın Çelebi: "Kasım'da temel atılıyor" Empty01.01.10 0:25 tarafından CriminaL!

» inna - 2nite (yeni single 2010)
Işın Çelebi: "Kasım'da temel atılıyor" Empty31.12.09 23:52 tarafından CriminaL!

» Ayrılık Provası.. Bunu Ben Yapmıştım :(
Işın Çelebi: "Kasım'da temel atılıyor" Empty31.12.09 23:32 tarafından CriminaL!

» Sarmaşıkların Hızlı Çekim Sarmaları...
Işın Çelebi: "Kasım'da temel atılıyor" Empty31.12.09 23:26 tarafından CriminaL!

» Mısırın patlama anı..
Işın Çelebi: "Kasım'da temel atılıyor" Empty31.12.09 23:25 tarafından CriminaL!

» Kadınlar Matkap Kullanırsa :)
Işın Çelebi: "Kasım'da temel atılıyor" Empty31.12.09 1:56 tarafından CriminaL!

» Dön Özledim Seni..Süper Slow!
Işın Çelebi: "Kasım'da temel atılıyor" Empty31.12.09 1:51 tarafından CriminaL!

» Kızın Gözlerine Bakın :O
Işın Çelebi: "Kasım'da temel atılıyor" Empty31.12.09 1:47 tarafından CriminaL!

» Avustralyalı Gencin Müslüman olma hikayesi.İzlemeden Geçmeyn
Işın Çelebi: "Kasım'da temel atılıyor" Empty31.12.09 1:13 tarafından CriminaL!

» Oha ! Teknolojide son nokta..
Işın Çelebi: "Kasım'da temel atılıyor" Empty30.12.09 20:34 tarafından CriminaL!

Işın Çelebi: "Kasım'da temel atılıyor"

CriminaL!
    CriminaL!
    ♥ღ♥!aĞır aBi!♥ღ♥
    ♥ღ♥!aĞır aBi!♥ღ♥

Erkek
    Hobi : SiGaRa
    Meslek : Pil-Ot
    Takım : BeŞikTaŞ!
    Ruh Hali : Işın Çelebi: "Kasım'da temel atılıyor" Oylesi10
    Puanı : 6301

Işın Çelebi: "Kasım'da temel atılıyor" Empty Işın Çelebi: "Kasım'da temel atılıyor"

Mesaj tarafından CriminaL! 11.10.07 3:05

Işın Çelebi: "Kasım'da temel atılıyor" Seyrantepe
    Galatasaray Kulübü Olağan Divan Kurulu Toplantısı, Galatasaray Lisesi'nde yapıldı. Tevfik Fikret Salonu'nda, İrfan Aktar başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, yönetim kurulundan sadece 2. başkan Semih Haznedaroğlu ile yöneticiler Işın Çelebi ile Vedat İrdelp katıldı.

Işın Çelebi, yaptığı konuşmada çok olumlu bir tablo çizerken, nakit ve banka teminat mektuplarının ödenmesi halinde stadın temelinin Kasım ayında atılacağını söyledi.

Çelebi, "Stadın temeli atılırsa, gelebilecek potansiyel gelirler nedeniyle yeni fırsatlar çıkacaktır. Bu da gelecek yılki bütçeye çok olumlu yansıyacaktır. Her şey negatiften pozitife dönüyor. Geceden, şafak vaktine geliyoruz" dedi.

Stat projesi bu aşamaya gelirken yaşananları anlatan Çelebi, Ali Sami Yen Stadı'nda kullanım üst hakkını kaybettiklerini ve bunun proje safhasında sıkıntı yarattığını ifade ederek, "Ödenmeyen taksitler nedeniyle bu hakkımızı kaybetmiştik. Ancak bu durum borçlar ve hacizler kapatılarak halledildi" diye konuştu.

Işın Çelebi, kulübün banka borçlarının yeniden yapılandırılması yolunda büyük yol aldıklarını da dile getirerek, "Banka borçları sorun olmaktan çıkmak üzeredir, bu borçlar rutine girmiştir. Geçen sene göreve geldiğimizde bankalardan randevu alamıyorduk, ama şu anda bu tamamen değişti" açıklamasını yaptı.

Gelecek yıl yapılacak seçimlerde, yönetimde olmayacağını dile getiren Işın Çelebi, Sportif A.Ş. ile Futbol A.Ş. arasındaki birleşme çalışmalarına tüm divan kurulu üyelerinin destek vermesi gerektiğini de sözlerine ekledi. Yönetici Vedat İrdelp de konuşmasında, su sporları ve Galatasaray'ın Europa şirketi ilgili ilgi özet bilgi verdi.

ÇÖLGEÇEN: "BİNİCİLİK ŞUBESİNİ KAPATALIM"
    Divan Kurulu Üyesi Sami Çölgeçen, Galatasaray Binicilik Şubesi'nin tesislerinin çok kötü durumda olduğunu belirterek, "Tesislerimiz harabeye dönmüş. Orada her tarafta Galatasaray armaları var. Marka değerimizin kıymetini düşürmeyelim. Bu tesisi ziyaret ettim. Atlar açlıktan ölmek üzere, kendi pisliklerini yemek durumuna kadar gelmişler. Ayrıca, Galatasaray binicilik şubesinden hiçbir sporcu 7 senedir yarışmaya girmemiş. Tesislerimiz harabe halinde, bu şubeyi kapatalım" dedi.

Özer Berkay ise kendileri için bir kahraman olan başkan Özhan Canaydın'ın hastalığına çok üzüldüğünü belirterek, "O hiç kimseden destek görmemesine rağmen 6 yıldır çalıştı. Ben dahil hepimiz onu eleştirdik. Hastalığında belki bizim de biraz katkımız olmuştur. Onu her zaman buraya, toplantılara getirelim, ilacı da biz olacağız" diye konuştu.

Berkay, futbol takımının teknik direktörü Karl Heinz Feldkamp ile aynı yaşta olduğunu da belirterek, "Kendisi benim yaşımda, ama beni yanıltarak takımı başarıdan başarıya götürüyor" şeklinde övgüde bulundu.

Yılmaz Toköz de Beşiktaş maçı öncesinde Hakan Şükür ve Lincoln'un kadro dışı bırakılmasını eleştirdi.

Öte yandan, toplantıda, bu yıl Türkiye şampiyonu olan ve başarılar elde eden kürek takımı sporcularına, Divan Kurulu berat verdi.

Forum Saati 17.05.24 8:14