Cadde.nforum.biz

Join the forum, it's quick and easy

Cadde.nforum.biz

Cadde.nforum.biz

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HosGeldiniZ

Anahtar-kelime

En son konular

» Lost dizisini bilmeyenlere anlatmak...
"Nasıl Resim Eklerim ?" Diyenler Tıklayın.. Empty26.08.10 21:25 tarafından d3m3t

» Dağıstan da bir düğün. Üşenmeden izleyin :D:D:D
"Nasıl Resim Eklerim ?" Diyenler Tıklayın.. Empty21.07.10 19:21 tarafından CriminaL!

» Sєωмєк dєdiм , γσLuηa öLмєк dєdi...
"Nasıl Resim Eklerim ?" Diyenler Tıklayın.. Empty17.07.10 18:51 tarafından d3m3t

» Trabzonspor 3-1 Fenerbahçe Ziraat Türkiye Kupası Geniş Özeti
"Nasıl Resim Eklerim ?" Diyenler Tıklayın.. Empty06.05.10 12:40 tarafından CriminaL!

» Gündüzüm Seninle...
"Nasıl Resim Eklerim ?" Diyenler Tıklayın.. Empty06.04.10 19:06 tarafından CriminaL!

» Sormaa Ne Haldeyim..
"Nasıl Resim Eklerim ?" Diyenler Tıklayın.. Empty05.04.10 15:45 tarafından CriminaL!

» Ben Seni Unutmak İçin Sevmedim...
"Nasıl Resim Eklerim ?" Diyenler Tıklayın.. Empty05.04.10 14:20 tarafından CriminaL!

» Suat SUNA - Aşkın adı..
"Nasıl Resim Eklerim ?" Diyenler Tıklayın.. Empty07.02.10 19:41 tarafından SmR

» Nejat Alp - Senmiydin Sevgilimi Çalan..
"Nasıl Resim Eklerim ?" Diyenler Tıklayın.. Empty16.01.10 18:53 tarafından CriminaL!

» Milli Piyango Sonuçları Tam Liste
"Nasıl Resim Eklerim ?" Diyenler Tıklayın.. Empty01.01.10 18:51 tarafından Misafir

» Milli Piyango 31.12.2009 Büyük İkramiye Numara..
"Nasıl Resim Eklerim ?" Diyenler Tıklayın.. Empty01.01.10 0:25 tarafından CriminaL!

» inna - 2nite (yeni single 2010)
"Nasıl Resim Eklerim ?" Diyenler Tıklayın.. Empty31.12.09 23:52 tarafından CriminaL!

» Ayrılık Provası.. Bunu Ben Yapmıştım :(
"Nasıl Resim Eklerim ?" Diyenler Tıklayın.. Empty31.12.09 23:32 tarafından CriminaL!

» Sarmaşıkların Hızlı Çekim Sarmaları...
"Nasıl Resim Eklerim ?" Diyenler Tıklayın.. Empty31.12.09 23:26 tarafından CriminaL!

» Mısırın patlama anı..
"Nasıl Resim Eklerim ?" Diyenler Tıklayın.. Empty31.12.09 23:25 tarafından CriminaL!

» Kadınlar Matkap Kullanırsa :)
"Nasıl Resim Eklerim ?" Diyenler Tıklayın.. Empty31.12.09 1:56 tarafından CriminaL!

» Dön Özledim Seni..Süper Slow!
"Nasıl Resim Eklerim ?" Diyenler Tıklayın.. Empty31.12.09 1:51 tarafından CriminaL!

» Kızın Gözlerine Bakın :O
"Nasıl Resim Eklerim ?" Diyenler Tıklayın.. Empty31.12.09 1:47 tarafından CriminaL!

» Avustralyalı Gencin Müslüman olma hikayesi.İzlemeden Geçmeyn
"Nasıl Resim Eklerim ?" Diyenler Tıklayın.. Empty31.12.09 1:13 tarafından CriminaL!

» Oha ! Teknolojide son nokta..
"Nasıl Resim Eklerim ?" Diyenler Tıklayın.. Empty30.12.09 20:34 tarafından CriminaL!

3 posters

"Nasıl Resim Eklerim ?" Diyenler Tıklayın..

CriminaL!
    CriminaL!
    ♥ღ♥!aĞır aBi!♥ღ♥
    ♥ღ♥!aĞır aBi!♥ღ♥

Erkek
    Hobi : SiGaRa
    Meslek : Pil-Ot
    Takım : BeŞikTaŞ!
    Ruh Hali : "Nasıl Resim Eklerim ?" Diyenler Tıklayın.. Oylesi10
    Puanı : 6301

"Nasıl Resim Eklerim ?" Diyenler Tıklayın.. Empty "Nasıl Resim Eklerim ?" Diyenler Tıklayın..

Mesaj tarafından CriminaL! 19.04.07 8:39

Arkadaslar..Simdi Foruma Kendi resmini yada diğer bölümlere Baska resimleri Nasıl Ekleriz Kısaca Anlatıyorum..

Öncelikle Ekliyceğiniz Resim Baska Bi Site de Varsa..Orda resmin üzerinde Farenin sağına tıklayıp Özellikler Diyoruz..Orda Bi Link Görüceksiniz ( "http://jfakjfskjgsldgd.jpg" gibi)...O adresi kopyalayarak alıyoruz..

Daha sonra forum a gelip Şuan Benim yaptıgım gibi msj yazdıgınız yere aldıgınız adresle birlikte ekleyeceğiniz kod aşşağıdaki gibi olmalıdır..

Kod:
    [img]http://jfakjfskjgsldgd.jpg[/img]

Yukarda gördüğünüz kodu alıp Forumda Bir yere msj olarak yazdıgımız zaman resmin çıktıgını görüceksiniz..

Peki yükleyeceğiniz resim sizin bilgisayarınızda varsa ?

www.imageshack.us adresine giriyoruz..Sağ tarafta göz at var ona tıklayıp yüklemek istedigimiz resmi bilgisayarda bulup "tamam" butonuna tıklıoruz..

daha sonra UPLOAD tusuna basarak resmin yüklenmesini saglıyoruz kısacası resim icin bi adres alıyoruz..resim yüklendi linkler cıktı dimi ??

En alttaki link kodu olusturcagımız linktir karsısında direct link yazar..

yukarda ekledimiz gibi "Nasıl Resim Eklerim ?" Diyenler Tıklayın.. Resmin linkini buraya yapıştırıyoruz şeklinde msj kısmına yazarsak yine resmin oluştugunu görüceksiniz..Kolay Gelsin..
    sanane_ulan
    sanane_ulan
    Forum Üyesi
    Forum Üyesi

Kadın
    Hobi : bilgisayar,resim
    Meslek : öğrenci
    Takım : sarı kırmızıyla anlımızın akıyla.....GS
    Ruh Hali : "Nasıl Resim Eklerim ?" Diyenler Tıklayın.. Acili10
    Puanı : 5802

"Nasıl Resim Eklerim ?" Diyenler Tıklayın.. Empty Geri: "Nasıl Resim Eklerim ?" Diyenler Tıklayın..

Mesaj tarafından sanane_ulan 07.08.08 1:49

valla bende bunları yapamıyodum. kaç kez denedim resim koymayı, olmadı. en son koyduğum resimlerde site adresi geldi. valla çok saol.ellerine sağlık. Smile
    CriminaL!
    CriminaL!
    ♥ღ♥!aĞır aBi!♥ღ♥
    ♥ღ♥!aĞır aBi!♥ღ♥

Erkek
    Hobi : SiGaRa
    Meslek : Pil-Ot
    Takım : BeŞikTaŞ!
    Ruh Hali : "Nasıl Resim Eklerim ?" Diyenler Tıklayın.. Oylesi10
    Puanı : 6301

"Nasıl Resim Eklerim ?" Diyenler Tıklayın.. Empty Geri: "Nasıl Resim Eklerim ?" Diyenler Tıklayın..

Mesaj tarafından CriminaL! 09.08.08 17:59

N dmk efendim =) sizin icin burdaym ben =)
    HyK
    HyK
    Forum Ustası
    Forum Ustası

Kadın
    Hobi : Şarkı söylemek Dans Etmek
    Meslek : öğrenci
    Takım : FeNeRBaHÇe
    Ruh Hali : "Nasıl Resim Eklerim ?" Diyenler Tıklayın.. Images12
    Puanı : 6238

Mesaj tarafından HyK 10.08.08 12:49

evet paylaşım için çok çok SAOL

Forum Saati 17.05.24 6:52